Alpenpark Sport Store

Konto klienta

Twój koszyk:

Dla Niej

Damska odzież turystyczna

Długie i wyczerpujące wędrówki potrafią sprawiać wiele przyjemności, ale tylko wtedy, kiedy dobierzemy do tego odpowiednio przystosowany sprzęt. Kiedy nasz wybór padnie na nieodpowiedni sprzęt, przyjemność zamienia się w cierpienie. Nie pozwól na to! W naszej ofercie znajdziesz produkty wysokiej jakości, z którymi dotrzesz do celu z uśmiechem na twarzy. Oferowana przez nas odzież została stworzona dla kobiet, które cenią sobie aktywny tryb życia. Zapewnia ona swobodę ruchu oraz ochronę przed wszelkimi zjawiskami pogodowymi. Produkty przystosowane są zarówno na krótkie spacery, jak i na długie, ciężkie, wyczerpujące górskie szlaki.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie warstwy standardowego ubioru — kurtki, swetry, T-shirty, bieliznę, spodnie itp. Największą grupę odzieży turystycznej stanowią kurtki damskie. Znajdziemy tam różne kategorie od kurtek puchowych, kurtek z membraną, kurtek z softshellem do kurtek narciarskich. W naszej ofercie znajdziesz również najwyższej jakości spodnie turystyczne, które znajdą swoje zastosowanie w każdych, nawet najgorszych warunkach. Jeżeli szukasz warstwy pod kurtkę, w zależności od tego, czego potrzebujesz, możesz wybrać sweter lub bieliznę termoaktywną.

Zależy nam na zadowoleniu klienta, co podkreślamy w naszej ofercie, posiadając tylko cenione marki: Columbia, Craft, Schoffel, Kama, Northfinder. A dzięki łatwej w obsłudze wyszukiwarce, szybko i skutecznie znajdziesz wszystko, co tylko Cię interesuje.

Powered by Abeon.