Alpenpark Sport Store

Konto klienta

Twój koszyk:

Krótkie spodenki damskie

Krótkie spodenki damskie — wybór na lato

Wiosenna i letnia pora, to okres podwyższonej temperatury powietrza. Ładna pogoda zachęca do aktywności outdoorowej i poznawania świata. W cieplejsze dni, dla zapewnienia komfortu i sprawienia, że sport będzie przyjemny, warto wymienić garderobę na taką, która nie tylko będzie wygodna, ale także przewiewna i lekka. Długie spodnie warto wymienić na krótkie spodenki dla kobiet. Krótsza wersja zapewni optymalny komfort i doskonale sprawdzi się podczas biegania, jazdy na rowerze i wielu innych aktywności sportowych.

Wysokojakościowa damska odzież turystyczna

Spodnie sportowe powinny zapewnić maksymalną swobodę ruchów i być wykonane z materiałów oddychających, odprowadzających wilgoć i szybko schnących. Alpenpark w swojej ofercie posiada damską odzież turystyczną, która nie tylko jest wykonana z elastycznych materiałów, ale posiada także technologię Omni-Shade i Omni-Sheld. Dzięki pierwszej technologii, ciało sportowca nie jest narażone na wysokie temperatury, ponieważ blokuje ona promienie UVA i UVB, na które jest się narażonym w szczególności latem. Druga technologia chroni przed przemoknięciem i zabrudzeniem, co jest bardzo ważne podczas niespodziewanej zmiany pogody.

Funkcjonalne spodenki dla kobiet

Oprócz właściwości technologicznych ważna jest także funkcjonalność. Modele dostępne w naszym sklepie można łatwo dopasować do ciała przy pomocy elastycznego panelu ściągającego. Dzięki odpowiednio umieszczonym kieszeniom zapinanym na zamek, w łatwy sposób można przechowywać drobne akcesoria i przedmioty osobiste. Damskie spodnie outdoorowe to połączenie trzech elementów: wygody, dobrych właściwości i funkcjonalności.
Powered by Abeon.