Alpenpark Sport Store

Konto klienta

Twój koszyk:

Spodnie Damskie

Spodnie turystyczne — ważny element stroju sportowego

Dobry jakościowo i dopasowany strój sportowy to podstawa udanej aktywności fizycznej. Jednym z kluczowych elementów ubioru sportowego są damskie spodnie turystyczne. W zależności od rodzaju dyscypliny albo wymagań, które są stawiane sportowcom, można wybierać spośród spodni długich lub szortów. Najważniejsze, żeby były wygodne i nie utrudniały poruszania się, a także były wykonane z odpowiedniego materiału. Podczas doboru produktu warto zwrócić uwagę na właściwości, oraz na to czy zależy nam na zapewnieniu ciepła, czy na przewiewności.

Funkcjonalne spodnie dla kobiet

Alpenpark w swojej ofercie posiada spodnie, wykonane zarówno z oddychających, odprowadzających wilgoć materiałów jak i tych wodoodpornych, zapewniających ochronę przed wiatrem i wilgocią. Spodnie przeznaczone dla narciarzy wykonywane są m.in. z poliamidu połączonego z elastanem, co gwarantuje wygodę oraz optymalne dopasowanie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby spodnie nie brudziły się, ale zarazem były przewiewne, wybierz model, w którym została zastosowana technologia Omni-Shield. W wielu przypadkach dodatkowo zastosowano technologię Omni-Shade, która odbija promienie UVA i UVB, dzięki czemu ciało sportowca nie jest narażone na nagrzewanie się.

Damskie spodnie turystyczne — każdy znajdzie coś dla siebie

Oferta spodni dla kobiet dostępnych w Alpenpark to bogactwo krojów, kolorów i typów, tak aby każda kobieta dopasowała model pod względem indywidualnych preferencji i gustu. Dobrze dobrane spodnie sportowe, to gwarancja funkcjonalności, wygody i satysfakcji z treningu. Duży wybór odzieży i akcesoriów górskich znajdziesz w sklepie Alpenpark.
Powered by Abeon.