Alpenpark Sport Store

Konto klienta

Twój koszyk:

Spodnie Narciarskie Damskie

Spodnie narciarskie damskie — kluczowy element stroju narciarza

Narciarstwo to sport wszechstronnie rozwijający organizm, poprawiający koordynację ruchową i wzmacniający układ krążenia. Dyscyplina jest wymagająca i należy się do niej odpowiednio przygotować. Ważny element stanowi dobór odpowiedniej odzieży narciarskiej, tak aby pasowała pod styl i intensywność jazdy, a także warunki atmosferyczne. Spodnie narciarskie to kluczowy element wyposażenia narciarza, który powinien zapewniać swobodę ruchów, ochronę przed śniegiem i uniemożliwiać przegrzanie organizmu.

Wielofunkcyjne spodnie na narty dla kobiet

Wielofunkcyjne spodnie narciarskie damskie cechuje specyficzna konstrukcja, dopasowana pod kobiecą budowę ciała. Spodnie są szersze w biodrach i węższe w talii. Modele dostępne w AlpenPark wykonane są z funkcyjnych materiałów, takich jak m.in. grupa materiałów softshell. Spodnie na narty dla kobiet zapewniają ochronę przed wodą i wiatrem, a zarazem są oddychające. Dla zapewnienia optymalnej regulacji ciepła, w niektórych modelach dodano zewnętrzne otwory wentylacyjne wewnętrzną polarową warstwę Ważną kwestią podczas wyboru modelu spodni narciarskich, jest wygoda. Spodnie powinny umożliwiać pełen zakres ruchów i posiadać elementy, które można dopasować indywidualnie. Takie elementy to m.in. odpinane szelki i regulowany pas.

Duży wybór odzieży narciarskiej

Dobrze dobrana odzież narciarska to połączenie funkcjonalności i wygody. Alpenpark oferuje produkty wielu producentów m.in. kurtki narciarskie i spodnie, dzięki czemu każdy wybierze produkt dopasowany pod swoje preferencje.
Powered by Abeon.